Odzież używana Warszawa z Anglii, Irlandii, Szwecji i Austrii

W naszej ofercie znajduje się odzież używana z Austrii, która jest przez nas bezpośrednio importowana do Polski. Mamy pełne przekonanie, iż ubrana, które znajdują się w naszej ofercie, nie są brudnymi, podartymi szmatami, natomiast ciuchami, jakich ktoś potrzebował się pozbyć wymieniając ubrania.

Ubrania używane z Anglii zapewnia oryginalność produktu. Dzięki procedurze skupowania artykułów z zamożnych dzielnic, nasz artykuł jest niepowtarzalny, wiecznie zadbany, z pewnego źródła.

Odzież używana z Irlandii to przede wszystkim odzież, które nie są zużyte. Nie są to ciuchy, które w typowych warunkach trafiłyby do śmietnika, a w zamian tego trafiają na sprzedaż do innych krajów. Są to ubrania używane, jaka trafia w dalszy obieg, z uwagi na niezużycie materiału, dobrą jakość, którą wielokrotnie prezentują gustowne ubrania.

Wzięcie ubrań używanych w dużej mierze wiąże się z tym, iż nikt nie jest w stanie odróżnić, czy mamy na sobie odzież z wyprzedaży, nabywany za całkowitą zapłatę, lub przypuszczalnie wyszukany w second-handzie.

Odzież używana jest niesortowana i oryginalna!

Szybki Kontakt

Hurtex - hurtownia odzieży używanej Warszawa
ul.Kamińskiego 234
52-234 Warszawa

Telefon: 605 847 524